Клен гостролистий Глобозум

Модель: Acer platanoides Globosum

Наявність: На складі

Ціна 950грн
Кількість:

Клен гостролистий Глобозум 

Acer platanoides Globosum

Висота дерева 2,0-2,2 м

Рід клену охоплює приблизно 150 видів, які ростуть в лісах північно помірної зони. Особливо декоративні дикі види були завезені в Європу з Китаю, Японії і Північної Америки.

Жоден з видів дерев не може зрівнятись з кленом по надзвичайному різноманіттю його видів та сортів. Найрізноманітніші форми росту, від маленького кущика до величного дерева, малюнок кори, червоні пагони, структура листка, декоративні плоди і яскраве осіннє забарвлення пропонують невичерпні можливості його застосування.

Клен гостролистий Глобозум – це невелике листопадне дерево, повільно ростуче,  яке утворює без обрізки симетричну, сильно розкидисту густу шаровидну крону, з віком трохи пласку. Висотою сягає до 6 м, діаметр крони 5-6 м. Щорічний приріст в висоту і ширину 15 см. Листя має супротивне, насичено світло-зелене. Дуже стійкий цей клен до умов міського середовища.

Купити Клен гостролистий Глобозум  Acer platanoides Globosum в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре