Слива Нігра

Модель: Prunus cerasifera Nigra

Наявність: На складі

Ціна 860грн
Кількість:

Слива Нігра

Prunus cerasifera Nigra

Висота 1,8-2,0 м

Слива Нігра – це листопадний, деревовидний кущ або невелике дерево з овальною кроною  і звисаючими гілками. Це декоративне дерево є одним із самих ранньоквітучих і своїми яскравими рожевими квітами на фоні темно-фіолетового листя оголошує про початок весни.

Висота сливи 5-7 м, діаметр 3-5 м. Листя блискуче, еліптичне або продовгувате до 13 см, розпускається рано, інтенсивного темно-пурпурного забарвлення, не виблякає, нове листя рубінового забарвлення, а восени стає червоно-фіолетовим. Цвіте яскраво-рожевими квітами, які поступово червоніють; цвіте густо до або разом з розпусканням листя. Плоди є темно-червоними, округлими 2-3 см діаметром, густо всипають дерево, їстівні, солодкі та соковиті і можуть бути використані для консервування, дозрівають в серпні-вересні.

Слива Нігра любить сонячні місця. Слива має дуже гарний декоративний вид і підійде для будь-якого саду. Рекомендується висаджувати як солітер так і в групових посадках.

Купити  Слива Нігра Prunus cerasifera Nigra в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре