Яблуня райська

Модель: Malus Paradise Apple

Наявність: На складі

Ціна 1,500грн
Кількість:

Яблуня райська

Malus Paradise Apple

Висота 2,0м

Рід Malus нараховує близько 35 диких видів, які розповсюджені в Європі, Азії і Північній Америці. Як декоративні рослини в наших садках і парках росте близько 10 видів. Слідом за магноліями та японськими декоративними вишнями можна довго милуватись густим цвітінням декоративних яблунь. Літом вони лишаються трохи в тіні, але потім знову радують нас восени яскравими плодами.

Яблуня райська – це дерево з вузькою , майже колоновидною кроною в молодому віці, згодом крона стає округлою. Росте повільно, поступово збільшуючи діаметр. Цвіте така яблуня в травні, бутони рожево-малинового кольору, а квіти світло-рожеві з жовтими тичинками, мають приємний аромат. Коли цвіте яблуня то схожа на сакуру. Плодів у яблуні  багато, круглі, діаметром 2-3 см, оранжево-червоні, в дозрілому стані їстівні, кисло-солодкі яблучка, розташовані на черешках. Плоди дозрівають у другій половині серпня-вересні. Яблуня райська світлолюбива, може рости в напівтіні. До грунту невимоглива, краще росте на нормальних садових ґрунтах, пухких, досить зволожених. Не переносить застою вологи, засоленості. Віддає перевагу рясному поливу, переносить незначну посуху.

Купити Яблуня райська Malus Paradise Apple в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре