Сосна звичайна Глобоза Вірідіс

Модель: Pinus sylvestris Globosa Viridis

Наявність: На складі

Ціна 0грн
Кількість:

Сосна звичайна Глобоза Вірідіс

Pinus sylvestris Globosa Viridis

Висота 0,8-1,1 м

  Сосна звичайна Глобоза Вірідіс – це декоративний сорт звичайної сосни. Карликова форма. Крона такої сосни в молодості шаровидна, пізніше пірамідальна. В віці 10 років досягає 1 м в висоту і ширину. Росте така сосна повільно. Хвоя зелена, довга, дуже густа, зібрана по дві в пучку.   Складається з хвоїнок двох розмірів: довгих (до 10 см) минулорічних,  і коротких – голок поточного року.

  Молода хвоя, з’явившись пізно літом, встигає вирости тільки наполовину і закінчує ріст в наступному сезоні. Молоді короткі голки, розташувавшись пензликами на кінчиках гілок і ховаючи бруньки, візуально створюють враження «м’якого хутра». Шишки яйцевидно-конічні, сірувато-коричневі. Пагони – короткі, жорсткі.

  Сосна звичайна Глобоза Вірідіс добре розвивається на відкритих сонячних місцях. Добре росте на самих бідних піщаних ґрунтах і освоює найкисліші ґрунти верхових боліт. Оптимально росте на основних, свіжих,  кислих ґрунтах.

  Сосна звичайна Глобоза Вірідіс рекомендується для одиночних і групових посадок, в рокаріях і верескових садах. Завдяки своїй стійкості до міських умов сосна  може успішно використовуватись для озеленення міських парків і скверів. В садовому дизайні цей сорт сосни можна використовувати в якості солітеру, а також достойного доповнення хвойно-листяних ландшафтних композицій.  

Купити Сосна звичайна Глобоза Вірідіс Pinus sylvestris Globosa Viridis можна в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

 

 

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре