Сосна густоцвітна гірська Лоу Глоу штамбова

Модель: Pinus Low Glow

Наявність: На складі

Ціна 1,800грн
Кількість:

Сосна густоцвітна  гірська Лоу Глоу

Pinus Low Glow

Висота 1,7-3,0

Сосна густоцвітна  гірська Лоу Глоу – це карликова форма сосни з густою округлою кроною, привита на штамб. Розміри сосни залежать від висоти штамба. Крона висотою 0,3 м і шириною 0,5 м. Щорічний приріст становить всього 5-7 см. Хвоя коротка, яскраво-зелена. Шишки дрібні і продовгуватої форми. Мають гарний коричневий відтінок. Який дуже пасує до зеленої хвої.  Сосна густоцвітна  гірська Лоу Глоу полюбляє сонячні місця.  Віддає перевагу сухим, добре дренованим, помірно кислим ґрунтам. Ця сосна морозостійка, невибаглива і тіне витривала. Коренева система стержнева. Погано переносить заболочену місцевість і застій води в прикореневій зоні. Також негативно впливає на неї занадто ущільнений ґрунт. Легко піддається обрізці.

Сосна густоцвітна  гірська Лоу Глоу використовується для присадибних і верескових садів, альпінаріїв, для різноманітних квіткових композицій з іншими хвойними.

Купити Сосна густоцвітна  гірська Лоу Глоу Pinus Low Glow можна  в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре