Cосна звичайна Ватерері

Модель: Pinus sylvestris Watereri

Наявність: На складі

Ціна 1,350грн
Кількість:

Сосна звичайна Ватерерi

Pinus sylvestris Watereri

Висота 0,8-1,0 м

  Сосна звичайна Ватерерi Pinus sylvestris Watereri – це привитий сорт звичайної сосни. Використовується вже 150 років. Винайдений сорт був в Англії ботаніком Ентоні Ватерером. Вічнозелений, великий, округлий кущ, який досягає 3м у віці 30 років.

  Молодий кущ з широко-колоновидною, густою кроною; стара рослина з більш рихлою, дуже живописною кроною. В екологічно благополучних місцевостях для цієї сосни нема обмежень по використанню в ландшафтному дизайні.

  Ця сосна повільноростуча, річний приріст в висоту та ширину становить 10-12 см. Хвоя голубувата, колюча, зібрана по дві хвоїнки. Шишки яйцевидно-конічні, сірувато-коричневі. Пагони короткі, жорсткі. Стволи нерівномірно прямі, гілки горизонтальні, густо розгалужені.  Кінці гілок направлені доверху. Сосна звичайна Ватерерi надає перевагу сонячним, добре освітленим місцям. Добре росте на самих бідних ґрунтах і освоює найкисліші ґрунти верхових боліт. Найкраще росте на основних, свіжих, кислих ґрунтах.  В перші роки після висадки у відкритий ґрунт рослину можна притіняти від яскравого весняного сонця.

  Сосна звичайна Ватерерi – це чудовий варіант для будь-якого саду. Вона може стати чудовим солітером на яскраво-зеленому газоні як в звичній конусовидній формі, так і в незвичайній рукотворній архітектурі. Ця прекрасна сосна з голубуватою хвоєю буде чудовою компанією для інших хвойних та листяних дерев та кущів в контрастних ландшафтних групах, а також без зусиль впишеться в природний пейзаж.

Купити Сосна звичайна Ватерерi Pinus sylvestris Watereri в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре