Сакура дрібнопильчаста Кіку-Шідаре на штамбі

Модель: Prunus serrulata Kiku-shidare

Наявність: Out Of Stock

Ціна 1,800грн
Кількість:

Сакура дрібнопильчаста Кіку-Шідаре на штамбі

Prunus serrulata Kiku-shidare

Висота дерева 2,5-2,7м

Сакура або японська вишня – древній символ Японії, рослина, яка характеризується пишним та неймовірно гарним цвітінням. Насправді під деревом  «сакура» ховається  декілька видів східно азіатських видів дерев, але всі вони мають махрові квіти. В березні, на початку квітня японці святкують цвітіння сакури. В Японії вишня зацвітає скрізь, біля рік, в парках, в горах. Свято її цвітіння називається Ханамі і в цей день у всіх вихідний.

Головна відмінність сакури від вишні в тому, що вона декоративне дерево, яке не плодоносить, але вражає усіх своєю красою. Плоди японська вишня теж має, але вони маленькі, кислі і не такі смачні.

В загальному сакура – це листопадне невелике дерево з дугоподібно звисаючими пагонами і гілками. Розміри дерева 3-5 м висотою та 3-4 м шириною, щорічний приріст біля 20-30 см. Листя у сакури розміщено почергово, еліптичне, 8-10 см довжиною.

Цвіте сакура рожевими, густо махровими, одиночними квітами діаметром 6 см, які зібрані в густі суцвіття, дуже багаточисленні. Цвіте у нас з кінця квітня до початку травня. Любить рости на сонячних місцях. До ґрунтів невимоглива, переносить всі садові ґрунти, які культивуються, надає перевагу свіжим, вологим, багатим на поживні речовини, піщано-глинисті субстрати, від нейтральних до сильно лужних.

Наші сакури привиті на штамб компактні дерева, які стануть окрасою будь-якого саду.

Купити Сакура дрібнопильчаста Кіку-Шідаре на штамбі Prunus serrulata Kiku-shidare в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре