Мигдаль трилопатевий

Модель: Prunus trioba Plena

Наявність: Out Of Stock

Ціна 650грн
Кількість:

Мигдаль трилопатевий

Prunus trioba Plena

Висота 1,6-1,8 м

За красою цвітіння мигдаль порівнюють з сакурою. В квітні мигдаль повністю покривається ніжно-рожевими квітками. У природі дикий мигдаль вибирає передгір'я і підніжжя гір, кам'янисті схили, степові яри та балки. У наших кліматичних умовах мигдаль часто вирощують як декоративну рослину. Це досить великий чагарник з обпадаючим на зиму листям, що досягає у висоту 3-х, а іноді і 5 метрів. Але його можна сформувати і у вигляді компактного деревця.

Квіти у мигдаля-рожеві, до 2,5 см в діаметрі, з чудовим ароматом. Дерево надає перевагу сонячним, захищеним від вітру ділянкам. Перші роки мигдаль необхідно вкривати. Висота мигдаля залежить від висоти прививки та формування. Період цвітіння: квітень-травень. Мигдаль полюбляє сонячні місця.

В саду можна  використовувати мигдаль по-різному. Однаково добре він виглядає як в одиночних, так і в групових посадках. Ефектно виглядають наші мигдалі на штамбі.

Купити Мигдаль трилопатевий Prunus trioba Plena можна  в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре