Міскантус китайський Клейн Сильберспайн

Модель: Miscanthus sinensis Kleine Silberspinne

Наявність: На складі

Ціна 120грн
Кількість:

Міскантус китайський  Клейн Сильберспайн  

Miscanthus sinensis Kleine Silberspinne

Міскантус китайський Kleine Silberspinne досить компактний сорт, він удостоєний нагороди Королевської спільноти квітникарів. Його невеликий розмір ідеально підходить для невеликих садів і тонких акцентів в саду. Цей сорт дуже гарний, нагадує фонтан. Зацвітає в серпні коричнево-червоними китицями, з часом вигоряє до світло-коричневого кольору.

Цей міскантус досягає 120 см, в ширину 60-90см, що дозволяє використовувати його на невеликих клумбах і легко поєднувати з іншими рослинами.

Міскантус надає перевагу повному сонцю і помірно родючому, вологому і добре дренованому грунту. Добре переносить період засухи. 

Міскантус китайський  Клейн Сильберспайн- це універсальний сорт, який можна викоистовувати як вишуканий акцент в саду. Також широко використовується для міського озеленення. 

Купити Міскантус китайський  Клейн Сильберспайн  Miscanthus sinensis Kleine Silberspinne в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре