Барбарис Тунберга червоний

Модель: Berberis thunbergii

Наявність: На складі

Ціна 960грн
Кількість:

Барбарис Тунберга  червоний

Berberis thunbergii

Ареалом зростання Berberis thunbergii є Китай, Японія, Хонсю, Киушу, гірські схили. Та ця рослина вже звикла проживати в наших умовах.

Барбарис Тунберга це листопадний кущ с добре розгалуженою кроною, основні пагони вертикальні, бокові гілки звисаючі. Цей кущ середніх розмірів, висотою і шириною до 2-3 м. Пагони червоно-коричневі, ребристі, з поодинокими шипами. Листя має почергові, яйцевидні, довжиною до 3,5 см, яскраво-зелені, знизу голубі чи зелені. Найефектнішою є осіннє забарвлення яскраво-червоне або помаранчеве. Цвіте в травні жовто-червоними квітами. Має плоди коралово-червоні, еліптичні, тримаються на кущі аж до настання зими. Барбарис Тунберга має добре розгалужену поверхову кореневу систему з великою кількістю тонкого коріння. В місцеположенні кущ віддає перевагу сонцю, до легкої тіні.

Кущ Барбарис Тунберга полюбляє кислий або слабо лужний ґрунт та свіжі місця. Стійкий до міських умов, переносить тимчасову засуху, морозостійкий та вітростійкий,  добре стрижеться. Ідеально підходить для посадок в композиціях або стрижених бордюрах. Барбарис Тунберга можна купити в Grandiflora, в Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре