Верба Хакуро Нішикі 1,4 м

Модель: Salix integra Hakuro Nishiki

Наявність: На складі

Ціна 580грн
Кількість:

Верба Хакуро Нішикі

Salix integra Hakuro Nishiki

Висота дерева 1,4 м

Серед рослин мабуть нема іншого такого роду дерева, в якому види були б представлені таким різноманіттям форм росту, як верби. Від масивних  дерев на зелених лугах до кущів різних розмірів, в тому числі і низькорослі, карликові верби в декілька сантиметрів в альпійському високогір’ї і полярних широтах. Цей рід нараховує близько 300 видів. Це листопадні дерева з розташованим почергово цілісним, продовгуватим, еліптичним, яйцевидним листям. Крім великої цінності як ранньоквітучих, медоносів і декоративних невеликих кущів, для садового дизайнера чи просто любителя рослин верби мають величезне значення ще й як надійні та витривалі рослини в звичному відкритому ландшафті.

Верба Хакуро Нішикі – це неймовірної краси декоративне листопадне дерево штамб,  з тонкими пагонами та пишною кроною. Річні пагони його дуже декоративні, помаранчево-коричневі. Листя верба має почергові, 3-7 см довжиною, ланцетні до вузько-еліптичного, при розпусканні ніжно фламінго-рожевого кольору, пізніше з зеленими крапинками чи плямками на рожево-білому фоні, потім зелено-біле мармурове забарвлення. Восени листя верби Хакуро Нішикі  теж набуває неймовірного світло-жовтого забарвлення.  Salix integra Hakuro Nishiki полюбляє сонячні місця до світлої тіні. Це компактне декоративне дерево невимогливе на всіх помірно сухих до помірно вологих ґрунтів, злегка лужних.

Декоративна верба особлива ефектна на штамбі. Може обрізатися кожного року. Так як верба Хакуро Нішикі має гарне забарвлення кори пагонів, обрізку варто проводити навесні. Верба Хакуро Нішикі можна купити в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре