Піон деревовидний 0,5 м

Модель: Paeonia suffruticosa

Наявність: На складі

Ціна 595грн
Кількість:

Піон деревовидний

Paeonia suffruticosa

Розміри 0,5-0,7 м

Деревовидний піон - кущ, що скидає на зиму листя. Стебла у нього товсті, розгалужені, покриті шорохуватою, сірувато — коричневою тонкою корою, яка, ніби, відслоюється від стебла. Молоді зелені пагони до осені встигають задеревяніти. Дорослий кущ має у висоту 1-1,5 м. Крупні, розрізані листя на довгих черешках можуть бути різного кольору в залежності від сотру — від ярко-зеленого до матового темно-зеленого.

Навіть без квітів кущ декоративний протягом усього літа.

Весною він пробуджується дуже рано. Пагони і листя добре переносять весняні заморозки, тільки для молодих бутонів небезпечне різке пониження температури, але їх легко уберегти, захистивши на ніч агроволокном, або звичайним папером.

Цвіте у травні. Квіти бувають махрові, напів-махрові і прості, більшість сортів — духм’яні. Самі квіти дуже красиві і оригінальні, а цвітіння дорослого куща — незабутнє враження.

Садити його можна як на сонці, так і в напівтіні. Красиво він виглядає на фоні крупних, розгалужених дерев, таке розміщення захищає рослину від весняних заморозків. Земля повинна бути глибоко оброблена, не кисла, з домішками глини і крупно-зернистого піску.

Купити Піон деревовидний Paeonia suffruticosa  в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре