Вейгела квітуча Румба

Модель: Weigela florida Rumba

Наявність: На складі

Ціна 160грн
Кількість:

Вейгела квітуча Румба

Weigela florida Rumba

Висота 0,30-0,40 м

Вейгела квітуча – вид квітучих кущів роду Вейгела. Росте в змішаних лісах і кущових стелях на висоті 100-1500м над рівнем моря. Зустрічається в провінціях  Японії та Кореї. Вейгела являє собою листопадний кущ до 3 м в висоту. Листя має еліптичне і до продовгувато-яйцевидних, 5-10см довжиною, загострені на верхівці. Цвіте вейгела з квітня по червень, на протязі 20 днів, інколи в серпні.

Вейгела може рости як на сонці, так і в напівтіні, але в ряболистих форм листя в напівтіні зеленіє. Квіти і листя легко ушкоджуються вітром, тому краще садити її в захищених місцях. Надає перевагу влажним, родючим і бажано слабо кислим ґрунтам. Не переносить застою вологи. Росте швидко, при засухах потребує поливу. Полюбляє світло, кращого розвитку досягає на відкритих, добре освітлених місцях.

Вейгела використовується в одиночних, групових посадках.

Купити Вейгела квітуча Румба Weigela florida Rumba в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре