Сакура Канзан

Модель: Prunus serrulata Kanzan

Наявність: Out Of Stock

Ціна 15,000грн
Кількість:

Сакура Канзан

Prunus serrulata Kanzan

Висота дерева 

Сакура або японська вишня – древній символ Японії, рослина, яка характеризується пишним та неймовірно гарним цвітінням. Насправді під деревом  «сакура» ховається  декілька видів східно азіатських видів дерев, але всі вони мають махрові квіти. В березні, на початку квітня японці святкують цвітіння сакури. В Японії вишня зацвітає скрізь, біля рік, в парках, в горах. Свято її цвітіння називається Ханамі і в цей день у всіх вихідний.

Головна відмінність сакури від вишні в тому, що вона декоративне дерево, яке не плодоносить, але вражає усіх своєю красою. Плоди японська вишня теж має, але вони маленькі, кислі і не такі смачні.

В загальному сакура Канзан - це листопадний великий кущ або невелике дерево, з воронковидною кроною та строго вертикальними, сильними основними гілками, з віком широкорозкидистими, гілки трохи звисаючі. Дерево швидкоростуче, розміри його 7-10 м висотою та 5-8 м шириною. Річний приріст   біля 30 см. Кора червоно-коричнева, пізніше коричнево-сіра, з тріщинками. Листя у сакури розташоване почергово, гостро-еліптичне, 8-12 см довжиною, при розпусканні бронзове, літом- блискуче,  зелене, восени забарвлення жовто-оранжеве.  Цвіте сакура Канзан рожевими квітами , густомахровими, до 6 см в діаметрі, зібраними в суцвіття по 2-5, зазвичай дуже густо цвіте на початку травня.

Сакура Канзан полюбляє сонячні місця. До ґрунтів невимоглива, переносить всі садові ґрунти, які культивуються, надає перевагу свіжим, вологим, багатим на поживні речовини, піщано-глинисті субстрати, від нейтральних до сильно лужних.

Наші сакури привиті на штамб компактні дерева, які стануть окрасою будь-якого саду.

Купити Сакура Канзан Prunus serrulata Kanzan в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре