Щучник дернистий

Модель: Deschampsia

Наявність: На складі

Ціна 150грн
Кількість:

Щучник дернистий

Deschampsia cespitosa

Щучник дернистий – це багаторічна кущова трава, яка належить до родини Злакові. Переважно росте на вологих лугах, на берегах водойм.

Щучник дернистий – це вічнозелений пучок, який росте близько 50-100 см в висоту. Вузьке, соковите, загострене жорстке листя сходить в кінці березня, швидко росте.

З кінця серпня цвіте рідкими золотистими пагонами довжиною близько 10-50 см. Через те, що рослина пробуджується ранньою весною і починає набирати темпи росту, то в літній період спостерігається сезон застою. Восени рослина знову починає набирати темпи росту.

Щучник дернистий абсолютно невибаглива рослина, яка полюбляє як сонце, так і напівтінь. Надає перевагу вологому, слабо кислому ґрунту. Повністю морозостійкий сорт.

Ця рослина широко використовується в ландшафтному дизайні. Щучник дернистий має чудовий вигляд вздовж заборів, доріжок, в групових та одиночних посадках, серед водойм, дерев тощо.

Купити Щучник дернистий Deschampsia cespitosa в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре