Ялівець китайський Стрікта формований

Модель: Juniperus chinensis Stricta

Наявність: На складі

Ціна 6,950грн
Кількість:

Ялівець китайський Стрікта формований

Juniperus chinensis Stricta

Рід Juniperus налічує близько 60 видів. Більшість видів – це невеликі чи середні, часто багато штамбові дерева, більшість кущовидні або належать до групи горизонтальних карликових кущів. Хвою мають вічнозелену, голчасту або лускату, супротивно розташовану, навхрест черепітчату або зібрану в мутовки по 3 шт. Квіти одностатеві і розділені дводомно.

  Для любителів рослин ялівці являють собою цінну групу, так як мають різноманітні вічнозелені форми, від строго вертикальних колон до широко розлогих видів групи Juniperus chinensis, і до подушковидних та ґрунтопокривних карликових форм. Всі ялівці дуже світлолюбиві і надають перевагу відкритим, сонячним місцям. В тіні інших дерев  вони швидко чахнуть та втрачають свою природню красу і чарівність. Ялівці не тільки можуть рости разом з вересками, еріками та соснами  в верескових садах, але прекрасно сусідять з трояндами, багаторічними і декоративними травами.

Ялівець китайський Стрікта -  це кущ з конусовидною формою крони і густими вертикальними пагонами. Досягає в висоту 2,5 м, і 1,5 м в діаметрі, росте повільно по 0,2 м в рік. Хвоя у ялівця Стрікта голубувато-зелена, голчаста, колюча, зимою сіро-голубого кольору. Ялівець китайський Стрікта любить сонячні місця, але виносить невелику тінь, невибагливий до ґрунтів і вологи. Цей ялівець застосовують в одиночних та групових посадках при озелененні садів, а також використовують як живопліт. Ялівець китайський Стрікта дуже гарно поєднується в садових композиціях з іншими рослинами.

Купити Ялівець китайський Стрікта Juniperus chinensis Stricta в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре