Війник (куничник) гостроквітковий Овердам

Модель: Calamagrostis acutifora Overdam

Наявність: На складі

Ціна 115грн
Кількість:

Війник або куничник гостроквітковий Овердам

Calamagrostis acutifora Overdam

Війник гостроквітковий Овердам — гарна декоративна злакова рослинаХарактеризується вузьким строкатим листям, зеленим з білою облямівкою, що виростає у висоту до 1 - 1,5 м, а ширина близько 1 см. Суцвіття бежеві, висотою до 1 м, які з'являються у серпні та вересні, і створюють ефектний вертикальний акцент в саду. Війник гостроквітковий 'Овердам' - це рослина, яка проста у вирощуванні, з мінімальними вимогами до ґрунту. Любить піщані ґрунти, погано переносить надмірну вологість. Зимостійка рослина, надає перевагу сонячним місцям.

Війник або куничник гостроквітковий Овердам ідеально підходить для ландшафтних композицій. Війник стане чудовою прикрасою берегів водойм та створення японських садів. Також цю декоративну рослину можна вирощувати в контейнерах, розміщених на сонячних балконах і терасах.

Купити Війник гостроквітковий Овердам Calamagrostis acutifora Overdam в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре