Ялівець китайский Блу Альпс /Blue Alps бонсай

Модель: Juniperus chinensis Blue Alps бонсай

Наявність: На складі

Ціна 19,500грн
Кількість:

Ялівець китайский Блу Альпс

Juniperus chinensis Blue Alps бонсай  

Рід Juniperus налічує близько 60 видів. Більшість видів – це невеликі чи середні, часто багато штамбові дерева, більшість кущовидні або належать до групи горизонтальних карликових кущів. Хвою мають вічнозелену, голчасту або лускату, супротивно розташовану, навхрест черепітчату або зібрану в мутовки по 3 шт. Квіти одностатеві і розділені дводомно.

  Для любителів рослин ялівці являють собою цінну групу, так як мають різноманітні вічнозелені форми, від строго вертикальних колон до широко розлогих видів групи Juniperus chinensis, і до подушковидних та ґрунтопокривних карликових форм. Всі ялівці дуже світлолюбиві і надають перевагу відкритим, сонячним місцям. В тіні інших дерев  вони швидко чахнуть та втрачають свою природню красу і чарівність. Ялівці не тільки можуть рости разом з вересками, еріками та соснами  в верескових садах, але прекрасно сусідять з трояндами, багаторічними і декоративними травами.

Купити Ялівець китайский Блу Альпс Juniperus chinensis Blue Alps бонсай   в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре