Сосна гірська Веймутова Мініма 0.8-1.0 м

Модель: Pinus Strobus Minima

Наявність: На складі

Ціна 2,950грн
Кількість:

Сосна гірська Веймутова Мініма 

Pinus Strobus Minima

Сосна гірська Веймутова Мініма  - це компактний декоративний карликовий сорт сосни, який має правильну шаровидну крону, яка утворюється з голок середньої жорсткості. Висота такої сосни не перевищує 1 м, а діаметр крони 1.5 м. Хвойні голки прямі, але мають трохи загнуті кінці, довжина їх 25 мм. Вони ростуть пучками, по 5 штук в  середньому. Колір хвої змінюється в залежності від пори року. До кінця літа вона зберігає насичений зелений відтінок, з настанням осені змінює на зеленувато-блакитний. Крона з часом стає більш схожою на подушку, адже трохи сплющується. Шишки сосни гірської Веймутова Мініма мають видовжену форму.

Сосна гірська Веймутова Мініма мрозостійка сосна. Полюбляє сонячні місця. Потребує вологого,  дренованого та свіжого грунту.

Сосна гірська Веймутова Мініма завдяки своїй акуратній та естетичній формі має прекрасний вигляд на будь якій ділянці. Також прекрасно виглядає як контейнерна рослина.

Купити Сосна гірська Веймутова Мініма  Pinus Strobus  Minima можна в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре