Бузок звичайний Каліфорнія Роуз

Модель: Syringa vulgaris Callifornia Rose

Наявність: Out Of Stock

Ціна 650грн
Кількість:

Бузок звичайний Каліфорнія Роуз

Syringa vulgaris Callifornia Rose

Висота 2,0-2,2 м

Бузок звичайний Каліфорнія Роуз мабуть у всіх асоціюється з весною, теплом та сонцем.  Неймовірний аромат бузку,  наповнює парки, алеї,  сади в травні-червні, коли цвіте цей прекрасний кущ. Ми маємо чудову нагоду милуватися ще й фіолетовими квітами, які ростуть на вертикальних суцвіттях довжиною  15 см. Цей листопадний кущ, густо-розгалужений, росте 4-6 м висотою та 3,5-5 м в ширину. Річний приріст становить 20 см в висоту та 15 см в ширину. Листя розташовані супротивно, широко-овальні або серцевидні, 5-12 см довжиною, зелені, трохи грубуваті, без осіннього забарвлення.

Коріння Syringa vulgaris Callifornia Rose глибоке і дуже сильно розгалужене. Цей кущ дуже любить сонце, але може переносити невелику тінь. Найкраще росте на помірно сухих або свіжих, багатих поживними речовинами, добре дренованих, теплих, глиняних ґрунтах, від слабо кислих до сильно лужних, любить вапняні. В цілому невибаглива, добре росте і на бідних піщаних ґрунтах.

Бузок звичайний Каліфорнія Роуз морозостійкий, вітростійкий (садять вітрозахисні полоси),   теплолюбивий, стійкий до міського клімату, диму, газів, спеки. Цей квітучий кущ добре відростає після обрізки. Бузок звичайний Каліфорнія Роуз можна купити в Grandiflora  Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре