Верба козяча

Модель: Salix caprea

Наявність: На складі

Ціна 450грн
Кількість:

Верба козяча

Salix caprea

Висота 1,8 м

Серед рослин мабуть нема іншого такого роду дерева, в якому види були б представлені таким різноманіттям форм росту, як верби. Від масивних  дерев на зелених лугах до кущів різних розмірів, в тому числі і низькорослі, карликові верби в декілька сантиметрів в альпійському високогір’ї і полярних широтах. Цей рід нараховує близько 300 видів. Це листопадні дерева з розташованим почергово цілісним, продовгуватим, еліптичним, яйцевидним листям. Крім великої цінності як ранньоквітучих, медоносів і декоративних невеликих кущів, для садового дизайнера чи просто любителя рослин верби мають величезне значення ще й як надійні та витривалі рослини в звичному відкритому ландшафті.

Верба козяча Salix caprea –це листопадний кущ або невелике дерево, в нашому випадку привите на штамб. Основні пагони широко вертикальні, компактні, швидкорослі. Пагони  темно-червоно коричневого або червоно-маслинового кольору. Листя розташоване почергово, продовгувато-еліптичне чи широкоовальне, 10 см довжиною, зелене, зморшкувате, з нижньої сторони біло-сіре, спушене. Цвіте верба козяча в березні-квітні, ще до появи листя з’являються великі, сріблясто-сірі або золотисто-жовті сережки. Коріння верба має плоско-розповсюджене, густо-розгалужене. Дуже любить це компактне штамбове дерево сонце, може рости і в легкій тіні.

Верба козяча Salix caprea можна купити в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре