Верба біла шаровидна

Модель: Salix alba

Наявність: На складі

Ціна 700грн
Кількість:

Верба біла шаровидна

Salix alba

Висота дерева 1,6 м

Серед рослин мабуть нема іншого такого роду дерева, в якому види були б представлені таким різноманіттям форм росту, як верби. Від масивних  дерев на зелених лугах до кущів різних розмірів, в тому числі і низькорослі, карликові верби в декілька сантиметрів в альпійському високогір’ї і полярних широтах. Цей рід нараховує близько 300 видів. Це листопадні дерева з розташованим почергово цілісним, продовгуватим, еліптичним, яйцевидним листям. Крім великої цінності як ранньоквітучих, медоносів і декоративних невеликих кущів, для садового дизайнера чи просто любителя рослин верби мають величезне значення ще й як надійні та витривалі рослини в звичному відкритому ландшафті.

Верба біла шаровидна Salix alba - це листопадне велике дерево з рихлою кроною и широко розгалуженими гілками, інколи з широко пірамідальною кроною, швидкоросле. Пагони еластичні, жовто-коричневі. Листя розташоване почергово, ланцетні, 10 см довжиною, з верхньої сторони сірі або темно-сіро-зелені, матові або злегка блискучі, знизу голубуваті, з двох сторін сріблясто-опушені,  осіннє забарвлення незначне.

В квітні-травні, ще до появи листя з’являються жовті сережки. Коріння верба біла має пласке, широке, з великою кількістю тонкого коріння. Це дерево дуже любить світло та вологий, родючий, лужний ґрунт. В цілому невибагливе дерево, добре росте навіть на помірно-сухих піщаних ґрунтах.

Декоративне дерево верба біла штамб морозо та вітростійке, трохи теплолюбиве, стійке до диму, газу, опромінення, що робить його ідеально підлаштованим до міських умов.

Верба біла шаровидна Salix alba можна купити в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре