Виноград дівочий тризагострений Вічі

Модель: Parthenocissus tricuspidata Veitchii

Наявність: На складі

Ціна 185грн
Кількість:

Виноград дівочий тризагострений Вічі

Parthenocissus tricuspidata Veitchii

Довжина 0,5 м

Виноград дівочий тризагострений Вічі – це неймовірної краси ліана, яка широко використовується в декоративних цілях аби прикрасити архітектурні пейзажі та дозволяє надати яскравих фарб будь-якому саду. Цей декоративний виноград допомагає багато чого приховати від сторонніх очей та створити особливий ландшафтний дизайн.

Виноград дівочий тризагострений Вічі - це швидкоросла, листопадна ліана, з короткими, сильно розгалуженими вусиками і чисельними присосками. В рік може мати приріст 0,5-1,5 (2,5) м,  при максимальних розмірах 12-15(20) м висотою. Листя розташовані почергово, дуже різні, від яйцевидних, цілісних до трійчастих; при розпусканні бронзові чи коричнево-червонуваті; літом блискучі зелені; осіннє забарвлення - від вогняно-жовто-помаранчевого до багряно-червоного. Цвіте виноград Вічі жовто-зеленими суцвіттями в червні-липні. Декоративна ліана має  округлі сині плоди, до 0,8 см товщиною.

Декоративний виноград Вічі полюбляє сонячні місця або напівтінь та надає перевагу свіжим, родючим , нейтральним  до лужних ґрунтам. В загальному ліана невибаглива, в`ється за допомогою вусиків-присосок; морозостійка, але в сильні морози може підмерзати; теплолюбива;  стійка до міських умов, диму.  Купити виноград дівочий тризагострений Вічі в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре