Вяз строкатий

Модель: Ulmus scarab Variegata

Наявність: На складі

Ціна 850грн
Кількість:

Вяз строкатий

Ulmus scarab Variegata

Висота дерева 1,7-1,9 м

До роду Ulmus належить близько 45 видів. Всі представники цього роду – це великі, листопадні дерева, рідше напіввічнозелені кущі. Для дерева вяз характерні зигзаговидні вигнуті пагони, з почерговим, асиметричним листям з дуже грубою, шершавою структурою. Квітне ще до розпускання листя коричнево-красно-фіолетовими квітами, які зібрані в пучки. Квітне вяз зазвичай непомітно, так як квіти розташовані в верхній частині крони дерев і з’являються дуже рано, в березні-квітні, коли ніхто ще не очікує побачити квітуче дерево. Декоративне дерево вяз має дуже декоративні округлі плоди – крилатки, які утворюються в великій кількості, і часто люди приймають їх за листя, яке розпускається.  Так само як і дерево липа, вяз  уже багато століть належить до самих відомих і широко розповсюджених великорослих рослин. Вже в середні віки ці дерева  широко використовували для озеленення вулиць та створення тіні.

Вяз строкатий Ulmus scarab Variegata – це привите на штамб декоративне листопадне дерево з ажурною кроною. Підходить для алейних насаджень та ідеально вписується в ландшафтний дизайн як солітер. Добре переносить обрізку та формування навесні, що допомагає створити гарну та густу крону.

Купити Вяз строкатий Ulmus scarab Variegata в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре