Сосна Гельдрейха Компакт Джем 1.5 м

Модель: Pinus heldreichii Compact Gem

Наявність: На складі

Ціна 2,500грн
Кількість:

Сосна  Гельдрейха Компакт Джем

Pinus heldreichii Compact Gem 

Висота 1,5 м

Сосна  Гельдрейха Компакт Джем – це акуратна, компактна сосна невеликих розмірів, з красивою конусовидною кроною. Невибагливий сорт, який росте на бідних ґрунтах і не потребує догляду.  

  Сосна  Гельдрейха Компакт Джем – це привитий сорт сосни, карликове хвойне дерево. Крона може бути конічною або пірамідальною, з віком стає широкою. Щорічний приріст сосни 10-15 см, а в 10 років висота дерева сягає 150 см. Хвоя жорстка на дотик, гарна та блискуча, темно-зеленого  кольору.

   Найкраще місце в саду для цієї сосни – сонячне. Сосна  Гельдрейха Компакт Джем може рости навіть на сухих  і бідних грунтах. Також ця сосна не боїться холоду та важкості снігу.

  Темний колір хвої цієї сосни буде ідеально відтіняти більш світлі сорти. Дуже гарно виглядає в групових посадках, але інколи висаджують і  в одиночних посадках, адже компактна крона одразу притягує до себе увагу.

Купити Сосна  Гельдрейха Компакт Джем Pinus heldreichii Compact Gem можна в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре