Сосна Веймутова 150-175 см

Модель: Pinus strobus

Наявність: На складі

Ціна 3,300грн
Кількість:

Сосна Веймутова

Pinus strobus

Сосна Веймутова – це вічнозелене велике дерево сімейства Соснові. Найбільшого поширення набула на півночі-сході США і південному сході Канади. Дослівно Pinus strobus перекладається як «сосна з шишками», а назва «веймутова» сосна отримала на честь першовідкривача — лорда Веймута (Weymouth).

Виростає до 40-70 м у висоту, діаметр крони досягає 12-15 м. Крона спочатку має правильну вузькопірамідальну форму, з віком стає більш нерівномірною і широкопірамідальною.

Відмітна особливість сосни Веймутової від інших видів - її хвоїнки: розташовані по 5 в пучку, довжина 7-12 см і товщина 0,8-1 мм, темно-зеленого або сизувато-зеленого кольору, оновлюються кожні 2-3 роки.

Сосна Веймутова — одне з найбільш швидкозростаючих хвойних дерев, по швидкості росту поступається тільки модрині. Морозостійка, менш вимоглива до світла, ніж сосна звичайна або сосна чорна. Здебільшого до ґрунтів не вимоглива, добре росте на всіх видах, окрім засоленого грунту.

Купити Сосна Веймутова Pinus strobus  в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре