Клен ясенелистий Фламінго

Модель: Acer negundo Flamingo

Наявність: На складі

Ціна 680грн
Кількість:

Клен ясенелистий Фламінго

Acer negundo Flamingo

Висота 1,7 м

Рід клену охоплює приблизно 150 видів, які ростуть в лісах північно помірної зони. Особливо декоративні дикі види були завезені в Європу з Китаю, Японії і Північної Америки.

Жоден з видів дерев не може зрівнятись з кленом по надзвичайному різноманіттю його видів та сортів. Найрізноманітніші форми росту, від маленького кущика до величного дерева, малюнок кори, червоні пагони, структура листка, декоративні плоди і яскраве осіннє забарвлення пропонують невичерпні можливості його застосування.

Клен ясенелистий Фламінго – це дерево з невеликою кроною, висотою 5-7 м та шириною 4-6. Молоді пагони клену є світло-зелені з голубувато-білим нальотом. Листя клен має супротивне, серебристо-сіро-зелене, пізніше зелене, з рожево-білою окантовкою та мармуровими плямами; листя при розпусканні має ніжно фламінго-рожеве забарвлення або баготочисельні зелено-рожеві плями.

Купити Клен ясенелистий Фламінго в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре