Клен ясенелистий Варієгатум

Модель: Acer negundo Variegatum

Наявність: На складі

Ціна 0грн
Кількість:

Клен ясенелистий Варієгатум

Acer negundo Variegatum

Висота дерева 1,3- 1,6 м

Рід клену охоплює приблизно 150 видів, які ростуть в лісах північно помірної зони. Особливо декоративні дикі види були завезені в Європу з Китаю, Японії і Північної Америки.

Жоден з видів дерев не може зрівнятись з кленом по надзвичайному різноманіттю його видів та сортів. Найрізноманітніші форми росту, від маленького кущика до величного дерева, малюнок кори, червоні пагони, структура листка, декоративні плоди і яскраве осіннє забарвлення пропонують невичерпні можливості його застосування.

Клен ясенелистий Варієгатум – це листопадне невелике дерево або великий кущ, швидкість росту якого середня. Висота цього дерева сягає до 7 м і шириною до 3,5-5,0 м, а щорічний приріст в висоту 30 см, в ширину 20 см. Молоді пагони темно-зелені, в білу полосу.  Листя цей клен має супротивне, з нерегулярною білою облямівкою чи білими полосами, при розпусканні рожеве. Коріння цей клен має глибоке, з великою кількістю тоненьких корінців в верхніх шарах ґрунту. Клен ясенелистий Варієгатум полюбляє сонячні місця, захищені від вітру. Взагалі клен невибагливий тому може рости на всіх культурних ґрунтах.

Купити Клен ясенелистий Варієгатум Acer negundo Variegatum в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре