Клен гостролистий Дроммонді

Модель: Acer platanoides Drummondii

Наявність: На складі

Ціна 2,000грн
Кількість:

Клен гостролистий Дроммонді

  Acer platanoides Drummondii

Висота дерева 3,0 м

Рід клену охоплює приблизно 150 видів, які ростуть в лісах північно помірної зони. Особливо декоративні дикі види були завезені в Європу з Китаю, Японії і Північної Америки.

Жоден з видів дерев не може зрівнятись з кленом по надзвичайному різноманіттю його видів та сортів. Найрізноманітніші форми росту, від маленького кущика до величного дерева, малюнок кори, червоні пагони, структура листка, декоративні плоди і яскраве осіннє забарвлення пропонують невичерпні можливості його застосування.

Клен гостролистий Дроммонді – це листопадне дерево середніх розмірів, з компактною широко пірамідальною кроною, яка з віком набуває округлої форми. Висота такого дерева до 10-12 м і шириною 7-9 м. Листя у клена Дроммонді супротивне, основне забарвлення світло-зелене з дуже широкою рівномірно білою до кремово-білої облямівкою, при розпусканні ніжно-рожеве. Клен Дроммонді любить сонячні місця та родючий ґрунт, погано переносить болотисте, торф’яне місцеположення.

Купити Клен гостролистий Дроммонді Acer platanoides Drummondii в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре