Клен гостролистий Роял Ред

Модель: Acer platanoides Royal Red

Наявність: На складі

Ціна 1,600грн
Кількість:

Клен гостролистий Роял Ред

Acer platanoides Royal Red

 

Рід клену охоплює приблизно 150 видів, які ростуть в лісах північно помірної зони. Особливо декоративні дикі види були завезені в Європу з Китаю, Японії і Північної Америки.

Жоден з видів дерев не може зрівнятись з кленом по надзвичайному різноманіттю його видів та сортів. Найрізноманітніші форми росту, від маленького кущика до величного дерева, малюнок кори, червоні пагони, структура листка, декоративні плоди і яскраве осіннє забарвлення пропонують невичерпні можливості його застосування.

Клен гостролистий Роял Ред – це листопадне дерево середніх розмірів з ширококеглевидною до округлої, злегка рихлою кроною. Висота такого дерева сягає 15-20 м, а річний приріст в висоту 35-40 см, в ширину 20-25 см. Листя клен Роял Ред має супротивне при розпусканні яскраво-червоне, пізніше до осені  пурпурно-темно-червоне, блискуче, восени червоне. Квітне клен Роял Ред прямостоячими щитками, блискучі червоно-бурі квітконіжка, рильце товкачика і чашолистки утворюють дуже гарний контраст з жовтими пелюстками і тичинками.

Клен гостролистий Роял Ред – це дуже гарне декоративне дерево з яскраво забарвленим листям, яке дуже цінуються в озелененні та ландшафтному дизайні.

Купити Клен гостролистий Роял Ред Acer platanoides Royal Red в Grandiflora, Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре