Газон

На присадибних ділянках часто створюють зелені чи строкаті газони і галявини, які радують око та служать прекрасним фоном для квітів та споруд. Але ця трава виконує не тільки декоративну функцію, але дуже добре впливає на грунт ділянки, підтримуючи рівень вологи на її поверхні. Підстрижена зелень швидко випаровує вологу з грунту, завдяки цьому підвищується вологість повітря навколо землі і в спекотну пору на 6-7 градусів знижується її температура.

Коренева система газонних трав допомагає очищенню грунту від шкідливих мікроорганізмів завдяки швидкій мінералізації в шарі дерну органічних речовин. А скошена трава, залишена на газоні, є хорошим органічним добривом для грунту.

Газон та галявина мають властивості поглинати шум і пил, принесених зі сторони вулиці або проїзної частини, тому їх можна облаштовувати і з зовнішньої сторони ділянки.

Безперечно, аккуратна трава — це прикраса будь-якої ділянки, але для того, щоб досягти необхідного результату, доведеться витратити багато сил і часу.  Для початку потрібно визначити призначення майбутнього газону, а вже виходячи з цього вибрати найбільш підходящий для вашої ділянки тип газону.

Садовий центр Grandiflora надає комплекс послуг по створенню та облаштуванню газону біля Вашого дому. Ми втілюємо всі Ваші побажання в реальність, а також економимо Ваш час та сили!!!

Фото наших робіт.