Ландшафтний дизайн житлових комплексів

Садовий центр Grandiflora  займається озелененням не тільки приватних будинків,  а також житлових комплексів.  Ландшафтний дизайн та озеленення житлових комплексів дещо відрізняється від приватних, адже потрібно  детально розпланувати зони відпочинку, дитячі майданчики, місцерозташування фонтанів, лавок, ліхтарів тощо, та поєднати це з максимально зручним розташуванням для жителів багатоповерхового будинку. Озеленення житлового комплексу має бути зручним, комфортним, компактним та враховувати усі побажання жителів будинку. Неймовірно гарний пейзаж відкриватиметься жителям житлових комплексів завдяки  злагодженій роботі нашої команди.

Озеленення ЖК Версаль м.Ірпінь

  При озелененні ЖК Версаль що в м.Ірпінь Київської області, основною задачею косанди Grandiflora  було втілити задум забудовника Linevich Group  @LinevichGroup в реальність, а саме відтворити часточку та передати атмосферу Версальских садів в невеликому, порівняно з оригіналом дворику.

  Основна частина величезної території  парку у Версалі облаштована у стилі французького регулярного парку, який був прикладом для наслідування та натхнення творців багатьох інших садів і парків.

  Взявши за основу ідею та стиль Версаля команда Grandiflora взялась за облаштування саду. Першим етапом було створення проекту майбутнього двору, адже візуалізація дозволяє нам на хвильку заглянути в майбутнє, і уявити ландшафтний дизайн в реальності, оцінити всі його переваги та недоліки, зручність, комфорт та естетичність.  Також розробка проекту надає нам змогу спланувати кожну деталь саду і побачити його вигляд до початку робіт по благоустрою. Після проекту виконувались всі етапи земельних та посадкових робіт,  які можна побачити на фото.

   Окрім ретельно стрижених газонів і галявин, скульптур і квіткових партерів, на території двору  розташований фонтан, який надає особливої унікальності ЖК Версаль.

Подвір`я ЖК Версаль не тільки красиве, затишне та комфортне, а й неповторне та  унікальне.