Ялина колюча 'Glauca Globosa' Глаука Глобоза 0.7-0.8 м

Модель: Picea pungens 'Glauca Globosa'

Наявність: На складі

Ціна 4,400грн
Кількість:

Ялина колюча 'Glauca Globosa' Глаука Глобоза 0.7-0.8 м

 Picea pungens 'Glauca Globosa'

   Ялина 'Glauca Globosa' - одина з найелегантніших садових хвойних рослин, і в той же час невибаглива і проста у вирощуванні; це один з найпопулярніших карликових сортів блакитної ялини.

  Ялина блакитна 'Глаука Глобоза' - вічнозелена карликова ялина. В молодому віці з рихлою, асиметричною, пізніше широко-конусоподібною або плоско-округлою і дуже густою кроною. Виростає до 1,5-2 м у висоту та 2-3 м у ширину. Річний приріст у висоту - 8 см, а в ширину - 10 см. Хвоя - колюча, густа, срібно-голуба, довжиною 10-12 мм і діаметром 1 мм. Ялина блакитна сорту 'Glauca Globosa' приваблива та ефекта цілий рік. Навесні привертають увагу молоді, світло-блакитні нарости. Влітку та взимку переважає сріблястий відтінок.

  Ялина найкраще росте на свіжих, глинисто-піщаних ґрунтах; на сонячних місцях, не любить тінь. Вона повністю стійка до морозів. Сорт 'Glauca Globosa' росте повільно і не вимагає особливого догляду. Щоб довше зберегти кулясту форму, слід сильно обрізати направляючий пагін. Взимку добре тримає форму і не деформується під вагою снігу.

Ялина колюча 'Glauca Globosa' найкраще виглядає на відкритих місцях, може рости у великих контейнерах і використовуватись для прикраси терас, а під час Різдва привертатиме увагу як оригінальна ялина.

   Купити Ялина колюча 'Glauca Globosa' Глаука Глобоза Picea pungens 'Glauca Globosa' в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

  

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре