Газон посівний (планування) м кв

Модель: 2

Наявність: На складі

Ціна 95грн
Кількість:

Газон посівний (планування)

В ландшафтному дизайні та озелененні газон відіграє важливу роль, адже надає охайності, природності та завершеності всього благоустрою території  в цілому. Найкращий газон створюється з першокласного насіння. Газонні трави повинні добре переносити косіння, повільно відростати та утворювати густу дернину. Ні одна трава не володіє всім набором властивостей, тому для засіву використовуються травосуміші.

Починають облаштування газону з прибирання території та знищення бур’янів гербіцидами. Чіткого і однозначного правила коли сіяти газон немає. Можна приступати до посіву з початку весни, коли ґрунт достатньо прогрівся і аж до осінніх заморозків. Наш садовий центр надає повний спектр послуг по підготовці території , посіву газону та догляду за ним.

Садовий центр Grandiflora надає послуги по ландшафтному дизайну та озелененню територій, м Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре