Ялина сербська Оморіка 1.4-1.6 м

Модель: Picea omorika

Наявність: На складі

Ціна 980грн
Кількість:

Ялина сербська Оморіка

Picea omorika

Вічнозелене дерево середнього розміру, яке досягає у висоту 20-35 метрів, іноді може вирости до 40 метрів. Діаметр стовбура близько одного метра. Крона вузька пірамідальна, майже колоновидна. Сучки відносно короткі, рознесені в сторони та підняті.

Голки завдовжки 10-20 мм, синьо-зеленого відтінку в верхній частині та біло-блакитні знизу. Шишки у формі веретена, темно-фіолетового кольору (іноді майже чорного). Молоді шишки після дозрівання набувають темно-коричневого кольору. Довжина близько 4-7 см. 

Це дуже популярне дерево в садівництві, оскільки у великих садах Північної Америки та Північної Європи воно цінується за дуже привабливу форму крони. Крім цього, Ялина сербська цінується за свою здатність рости на різних ґрунтах, включаючи лужні, глинисті, кислотні та піщані, хоча вона і віддає перевагу вологим суглинкам.

Поширене вирощування в невеликих кількостях в лісових господарствах в якості новорічної ялинки.

Має сильну морозостійкість. Хороша димо-та газостійкість, невибаглива до умов міського середовища та до ґрунтових і кліматичних умов.

Купити Ялина сербська Оморіка Picea omorika  в Grandiflora, Рівне, Рівненский район,  Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

 

 

 

 

 

 

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре