Декоративна водойма

Модель: 4

Наявність: На складі

Ціна 0грн
Кількість:

Декоративна водойма

Хорошим доповненням до присадибної ділянки є невеликі водойми, які створюють особливий мікроклімат, так необхідний для відпочинку на природі.  Вода, як відомо,  діє заспокійливо, дарує прохолоду та естетичне задоволення. Для розміщення водойми краще вибрати відкриту ділянку, яка освітлюється сонцем і захищена від сильного вітру.

Сучасні матеріали і технології дозволяють створювати ставки, дно яких вкрито плівкою чи глиною, струмки з бетонованним дном, дають повну ілюзію каменистого дна, струмки з підсвіткою, великі та маленькі водоспади. Взявши за основу класичне поєднання матеріалів, воду та камінь,  можна майже для будь-якої ділянки створити декоративну водойму, яка відповідатиме обраному стилю. Водойми зазвичай мають округлу берегову лінію і нерівномірну глибину. Також водойма може переходити в болітце або альпійську гірку. Та найголовніше, розміри і стиль водойми повинні гармонійно вписуватись в ландшафт ділянки та підходити до архітектурних споруд. Звичайно чудово і зручно коли біля водойми, в затишному куточку  природи буде альтанка, бесідка, мангал чи ще якась зона відпочинку, адже це дасть змогу насолоджуватись прекрасним пейзажем і плескотом води.  Яку б водойму ви не обрали, однозначно це чудове рішення для будь-якого саду, яке надасть неповторності та краси.

Садовий центр Grandiflora надає послуги по ландшафтному дизайну та озелененню територій, створенню водойм та водоспадів, альпійських гірок, облаштуванню газонів м Рівне, Рівненська область, Луцьк, Київ, Львів, Житомир, Ірпінь, Буча, Харків, Миколаїв, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Ужгород, вся Україна,  доставка по всій Україні. Ціна на сайті

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре